תכונות המערכת

סקירת האזור האישי של תלמיד

מדריך קצר על התכונות המרכזיות של אזור התלמיד ב classoos. שימוש בספרי הלימוד וחומרים שנשלחו ע"י המורים, הצטרפות לקבוצות הלימוד, שימוש במשימות ותרגול עצמי, מערכת שעות, הפרופיל האישי, חנות ספרי לימוד דיגיטליים.

סקירת האזור האישי של מורה

מדריך קצר על התכונות המרכזיות של אזור המורה ב classoos. הוספת חומרי לימוד, ניהול והפצת תכנים, משימות, שאלונים ותרגולים, קבוצות לימוד, מערכת שעות ועוד .

קורא הספרים בדפדפן המחשב

קורא הספרים בדפדפן המחשב – המדריך לשימוש והצגת תכונות מרכזיות: הוספת פתקים, סימניות, מרקרים, קישורים, וידאו ועוד. שיתוף לקבוצות הלימוד, תוכן העניינים ושכבות מידע

קורא הספרים: סימון טקסטים והוספת ושיתוף פתקים

סימון טקסט במרקר הוא אחד האמצעים הפופלרים ביותר בעת התעמקות בטקסט. בקורא הספרים של classoos, המירקור מקבל שידרוג עם האפשרות לחפש ולאתר מירקורים שכבר עשינו. גם הוספת הערה לטקסט היא ענין פשוט ומעשי. מורים שימו לב – מדריך זה מסביר כיצד ניתן לשתף את כיתות וקבוצות הלימוד שלכם בפתקים אלה.

הוספת ומחיקת סימניות בקורא הספרים

הוספת והסרת סימניות על גבי ספרים וחומרי לימוד שהופצו ע"י מורים הוא תהליך קל ופשוט . קל גם לחפש ולהתמצא בין הסימניות. ניתן גם להוסיף שם מזהה לכל סימניה.

שליחת הודעות עם לינק

מערכת ההודעות המובנית ב- classoos היא כלי פשוט ויעיל לתקשורת בין עמיתים ובין המורים לתלמידים. האפשרות להוסיף להודעה גם לינק לקטע וידאו, מאמר או עמוד אינטרנט מענין לגוף ההודעה הפך את מערכת ההודעות לפופולרית ביותר בקרב המורים.